Tarnów, 3 kwietnia 2014 r. W Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej TMSZS, Mistrzostwach Tarnowa w sztafetowych biegach przełajowych bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowały się uczennice Szkoły Podstawowej nr 20. Dziewczęta zajęły drugie miejsce i tym samym uzyskały awans do finałów wojewódzkich które odbędą się 29 kwietnia w Nowym Targu. Srebrne medalistki wystartowały w następującym składzie: Duljan Wiktoria, Bibro Gabriela 4b, Słupska Lidia 4a, Siedlik Anna 5b, Hajduk Patrycja 5b, Gorgosz Nikola 5a, Błyszczuk Aleksandra, Rabiarz Aleksandra i Wolak Wiktoria wszystkie 6a.

Niestety nie udało się powtórzyć sukcesu z ubiegłego roku (przyp. złoty medal) chłopcom Szkoły Podstawowej. Uczniowie naszej szkoły zajęli ostatecznie czwarte miejsce. Wszystkim biorącym udział w zawodach Gratulujemy. Opiekunami naszej reprezentacji byli: Małgorzata Sandecka - Staniec i Anna Jasiak.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­