s7309399Wtorek 28.01.2014 był dniem "zimowo – białym". Jednak nie z racji pogody, lecz koloru białego, który królował na korytarzu, gdzie uczą się klasy młodsze. Chcieliśmy tym samym przywołać zimę na nasze zbliżające się ferie zimowe. Stroje były pomysłowe i oryginalne. Odbył się też konkurs na najbardziej" białą klasę" wśród młodszych dzieci. Pomysł wydał się trafiony, gdyż do opiekunów samorządu klas młodszych- organizatorów konkursu raz po raz docierały zapytania o to, jaki kolor będzie obowiązywał na wiosnę i kiedy to będzie. Wiosna przyjdzie w marcu i konkurs odbędzie się też w tym czasie.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­