TIMS I 2014 KOSZTarnów, 29 stycznia 2014 r. Udanie zakończyli udział w Finałach Mistrzostw Tarnowa Szkół Podstawowych w mini koszykówce reprezentanci naszej SP 20. Zawody rozgrywano w ramach Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi reprezentanci ( Michał Baran, Konrad Machaczka, Michał Patrzałek, Patryk Ślaga z klasy 6a, Michał Radecki, Tomasz Wyczesany z klasy 6b, Michał Derlaga, Jakub Dzik, Michał Kawula, Damian Marcinek, Maciej Sumara, Kamil Żurek z klasy 6c ) - pod opieką trenera Ryszarda Żmudy zajęli drugie miejsce. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­