IMG 3530W dniu 11 grudnia 2013 roku na terenie naszej szkoły zostały zorganizowane zajęcia z grami planszowymi dla dzieci młodszych przy współpracy Centrum Gier  Planszowych  i Karcianych 6 oczek

Uczestniczyły w nich dzieci  z klas  I- III  oraz zaprzyjaźnionych Przedszkoli nr 33 i 35  w Tarnowie. Podczas zajęć dzieci ćwiczyły : techniki relaksacyjne, pamięć, spostrzegawczość i refleks. Wizyta przedszkolaków była też  okazją do zapoznania się ze szkołą, salami lekcyjnymi i uczniami, a także integracji  dzieci między sobą. Wspólne zabawy umiliły nam spędzony czas. 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­