oplatek22 stycznia w Seminarium Duchownym w Tarnowie odbyło się II Spotkanie Opłatkowe Uniwersytetów III Wieku i Klubów Seniora. Zuchy z klasy Ia pod opieką p. Lucyny Szepielak-Wiatr były uczestnikami tego wielopokoleniowego spotkania. Przygotowały przedstawienie jasełkowe pt. „Tak! On jest Królem!". Przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez uczestników. Gościem honorowym spotkania był Biskup Ordynariusz Diecezji Tarnowskiej ks.bp Andrzej Jeż. Wspólne kolędowanie i łamanie się opłatkiem było wielkim przeżyciem dla dzieci. Blisko 350 seniorów urzekła rodzinna atmosfera spotkania i gra małych „aktorów", dla których był to pierwszy występ przed tak liczną publicznością.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­