GIM chł 2014 płTarnów, 10 stycznia 2014 r. Pływalnia TOSiR przy ul. Piłsudskiego gościła również uczestników Tarnowskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej TM SZS w pływaniu. Przebiegała ona również pod dyktando uczniów naszego Gimnazjum nr 9 z Klasami Sportowymi. Uczniowie i uczennice, w tym pływacy UKS „ Sokół Mościce Tarnów ”zdecydowanie wygrali sztafety dziewcząt i chłopców, wygrali wszystkie konkurencje indywidualne zdobywając 8 złotych medali ( Agnieszka Grabczyńska, Natalia Klaper, Dominika Kuk, Julia Kacer, Grzegorz Piwowarski, Wiktor Bryła, Radosław Bezak, Wiktor Ruciński )

, 3 srebrne ( Sara Tutuncu, Krzysztof Kurantowicz, Adrian Szwed,  ) 2 brązowe ( Karolina Florek, Ewa Chmielewska ). 4 miejsce zajęła Dominika Pancerz. Wszyscy oni awansowali do Finału Wojewódzkiego Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej. Opiekunem drużyny GIM 9 była Anna Jasiak. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­