IMS 2014 SPchłTarnów, 10 stycznia 2014 r. Pływalnia TOSiR przy ul. Piłsudskiego gościła uczestników Tarnowskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej TM SZS w pływaniu. Przebiegały ono pod dyktando uczniów Szkoły Podstawowej nr 20 z Klasami Sportowymi. Uczniowie i uczennice , w tym pływacy UKS „ Sokół Mościce Tarnów ” , zdecydowanie wygrali sztafety dziewcząt i chłopców , zdobyli ponadto w konkurencjach indywidualnych 5 złotych medali ( Anna Kumorek, Aleksandra Rabiasz, , Miłosz Jonak, Filip Kalita, Dawid Jurkiewicz), 2 srebrne ( Anna Zachara, Oskar Parys, ) 3 brązowe medale ( Magdalena Zachara, Jakub Nowak, Patryk Bałut ).

4 miejsce zajęli Alicja Chmielewska, Wiktor Michałek, Miłosz Fryś. Wszyscy oni awansowali do Finału Wojewódzkiego Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Opiekunami drużyny SP20 byli Ryszard Mróz i Małgorzata Sandecka- Staniec . Gratulujemy.

.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­