Tarnów 27 listopada 2010 r. Hala sportowa TOSiR przy ul Krupniczej gościła młodych piłkarzy, uczestników VIII Turnieju Futsalowego o Puchar Klementynki. Turniej, organizowany przez TOSiR,  wygrali w ładnym stylu uczniowie klasy pierwszej piłkarskiej naszego gimnazjum. Kolejno pokonali Gimnazum z Tuchowa  4 :0, Gimnazjum nr 1 w Tarnowie - 20 : 1 oraz w decydującym meczu Gimnazjum nr 11 w Tarnowie,  piłkarzy Tarnovii  3 : 2. Młodzi piłkarze, na codzień piłkarze ZKS UNIA Tarnów, trenowani są przez mgr Marcina Frączka. Gratulujemy.
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­