Tarnów, 6 października 2010 r. W inauguracyjnych zawodach Gimnazjady  Młodzieży Tarnowskiego Miejskiego Związku Sportowego udanie zaprezentowali się uczniowie klas I - III  naszego gimnazjum. Awans do finału wojewódzkiego zapewnili sobie: Kamil Knapik - 2 miejsce z klasy I, Dominika Gąsiorowska - 1 miejsce, Gabriela Bieda - 2 miejsce, Ewelina Lis - 3 miejsce, Mateusz Łabno - 5 miejsce  z klas II,  Klaudia Rzepka - 2 miejsce, Gabriela Dadej i Maciej Juruś - 3 miejsca, Klaudia Ryś - 6 miejsce.
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­