28 października zuchy z klasy I a i III c wzięły udział w wycieczce do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. Najpierw zwiedzaliśmy rynek i oglądaliśmy liczne rzeźby i rysunki Koziołka Matołka, który jest symbolem tego miasta. Do Centrum dotarliśmy pieszo i już na zewnątrz obiekt bardzo przypadł nam do gustu. Liczne alejki spacerowe, pomosty nad fosami z wodą, kuźnia i koło młyńskie kusiły do zabawy. Poprzez świat bajek przeszliśmy w grupach pod opieką bajkowych postaci i w zaczarowanych ciżemkach. Ogromne wrażenie na zuchach zrobił zaczarowany ogród, magiczne drzewo, krzywe zwierciadło i zamek smoka. Ciekawostką było wykorzystanie projektorów multimedialnych do prezentacji bajek i ich głównych bohaterów. Na koniec każdy z uczestników otrzymał mapkę, do której samodzielnie wkleił postacie z poznanych po kolei bajek. Pełni wrażeń i zadowoleni wróciliś  my do domu.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­