Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela był – jak każdego roku – okazją do uroczystego spotkania nauczycieli, pracowników Szkoły i jej przyjaciół. Wyróżniający się w pracy nauczyciele otrzymali nagrody Dyrektora Zespołu. Licznie zebrani w sali teatralnej goście obejrzeli występ działającego w gronie pedagogicznym Kabaretu „Absurd”. Szczególnie ten ostatni, nieoficjalny punkt uroczystości zapadł wszystkim w pamięć i spotkał się z owacyjnym przyjęciem publiczności. Nie po raz pierwszy nauczyciele pokazali, że potrafią doskonale bawić celnym humorem i satyrą, śmiać się z samych siebie i otaczającej rzeczywistości. Na co dzień poważni jak przystało na pedagogów rozniecających w trudzie i znoju oświaty kaganki – na scenie pokazali inną, artystyczną stronę duszy. Były parodie znanych piosenek, skecze i zabawne dialogi. Wszystko osnute wokół szeroko pojętej tematyki szkolnej. Warto dodać, że całość, od scenariusza, tekstów, reżyserii po wykonanie to oryginalne dzieło nauczycieli tworzących kabaret. Wieczorem w Sali Lustrzanej odbył się występ „Absurdu” dla nauczycieli tarnowskich szkół. Oni również owacyjnymi brawami nagrodzili nasze koleżanki i kolegów. Zdjęcia są tylko namiastką tego, co działo się na scenie, niemniej zapraszamy do ich obejrzenia.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­