11 stycznia odbyła się zabawa noworoczna dla przedszkolaków i ich rodziców. W programie spotkania było przedstawienie jasełkowe pt. „Pastorałka pod Giewontem”, w wykonaniu klasy IIIa pod opieką wychowawcy p. Lucyny Szepielak, spotkanie rodziców z dyr. p. Andrzejem Kotem i choinka z wodzirejem. Zabawa przeplatana była występem cheerleaders z prowadzącą p. Małgorzatą Sandecką, pokaz taneczny uczniów klasy IIb z instruktorem p. Teresą Lamot oraz popis piłkarzy z trenerem p. Markiem Migdułą. W zabawie wzięły udział wszystkie klasy pierwsze z wychowawcami, a do tańca przygrywał profesjonalny zespół muzyczny. Impreza przygotowana przez nauczycieli nauczania zintegrowanego miała na celu promocję naszej szkoły.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­