Sala sportowa SP1 gościła uczestników Mistrzostw Tarnowa szkół podstawowych i gimnazjów w indywidualnym tenisie stołowym. Sukcesem zakończyli udział w tych zawodach reprezentanci naszego Zespołu. W kategorii gimnazjów (Gimnazjada Młodzieży) Tomasz NIEDOJADŁO z klasy II D zajął 1 miejsce, a Damian SYSŁO z klasy III D 3 miejsce. Marzena ZUZIAK z klasy I C zajęła 4 miejsce. W kategorii szkół podstawowych (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) Anna SERWATKA klasa VI c zajęła 5 miejsce. W zawodach brało udział 83 zawodników. Gratulujemy.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­